Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítězství a remíza béčka žen

4. 11. 2008

O minulém víkendu pokračovala dalším dvojutkáním také 2.liga žen a naše béčko přivítalo na domácích stolech poměrně zdatné soupeře z východu Čech tentokrát v nejsilnější sestavě v čele s Luckou Drobnou.

Dopolední utkání proti Lokomotivě Pardubice skončilo jednoznačným vítězstvím našich děvčat v poměru 8:2, když pouze v úvodu zaváhala Daniela Čornyjová a Lenka Tesaříková.  Dobrý výkon podala v pohodě hrající Lucka Drobná, která ztratila za celé utkání jeden set již za rozhodnutého stavu.

Odpolední utkání proti TTC Ústí nad Orlicí nabídlo velmi dramatickou podívanou s nakonec spravedlivou remízou. Naše děvčata nenašla recept na obranářku Motlovou, což překvapuje hlavně u Lucky, která s ní prohrála již v loňské sezoně a bohužel střídání nárazu a čopu bylo i tentokrát pro Lucii často neřešitelným problémem. Naopak Daniela vedla nad touto hráčkou již 2:0 na sety a přesto nedokázala vyhrát. Nutno přiznat, že v koncovce pátého setu měla i smůlu. Rozhodujícím utkáním, které stálo naše družstvo vítězství, byla však její nečekaná porážka s Eliškou Částkovou. Lenka si uhrála svoje a její bod byl v tomto utkání maximem.

Po tomto ligovém kole převládá lehké zklamání, že se nám nepodařilo obě utkání vyhrát. V příštím kole pojedou ženy do Vlašimi, kde je čeká těžké utkání s jasným kandidátem postupu.

Kompletní přehled všech utkání včetně zápisů si můžete prohlédnout zde