Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začínají ostatní ligové soutěže

7. 10. 2008

Po extralize žen, která má za sebou již čtyři kola, začínají tento víkend ostatní ligové soutěže za účasti týmů TTC Litoměřice.

Ve 2.lize začínají naši A muži na domácích stolech s jedním z favoritů soutěže, se Slavojem Ústí nad Labem, v jehož barvách nastoupí také hráči, kteří v nedávné minulosti oblékali náš dres - Tomáš Kabelka a Martin Merker. Po odchodu Honzy Pinky na hostování do Prahy, bude tým spoléhat na výkony především Petra Vytejčka. Cílem tohoto týmu by měla být horní patra tabulky.

Do 3.ligy vstupují naši B muži s mírnými obavami. Tým opustil Patrik Woznicki, který bude hrát za áčko a na střídavý start již nebudeme moci využít Jana Polanského, který v dresu Děčína bude tentokrát bojovat proti nám jako soupeř. Mužstvo tak bude spoléhat především na mladíky Honzu Hrnčíře a Dominika Boháče, které by svými zkušenostmi měl doplňovat Václav Pospíšil. Na pozici čtvrtého hráče by měl nově působit Lukáš Vajgl. A právě na stolech Děčína zahájí B muži letošní velmi těžkou sezonu, kdy cílem není nic jiného než záchrana soutěže.

Naše B ženy ve 2.lize zahajují také na stolech Děčína. Ambice tohoto týmu se budou odvíjet od sestavy v každém zápase. Pokud tým nastoupí v nejsilnějším složení s Lucií Drobnou, hostující Danielou Čornyjovou a materiálovou hráčkou Lenkou Tesaříkovou těžko bude hledat v soutěži přemožitele. Lucie Drobná bude ovšem zároveň nastupovat v extralize a Daniela Čornyjová má povolen střídavý start v 1.lize na pět utkání za Baník Most. V případě neúčasti těchto hráček, nastoupí žákyně, z nichž především Klára Špačková ( roč.1997) by měla dokazovat svojí neustále se zvyšující výkonnost. Jednoznačným cílem i tohoto týmu zůstává záchrana soutěže.

Všem našim ligovým týmů přejeme úspěšný start do nové sezony.

Kompletní rozlosování zápasů našich týmů si můžete prohlédnout v sekci Program zápasů